Vatani. Pozdrowiona – gdzie będzie można kupić ebook?

Nie mogę się doczekać. Już 22 sierpnia, czyli za mniej niż miesiąc premierę będzie miał ebook Vatanów. Minęło sporo lat zanim pierwsza część cyklu ruszy podbić serca czytelników. Czy będzie bestsellerem? Moim marzeniem zawsze było znaleźć jak najwięcej czytelników, dla których wciąż mógłbym pisać kolejne historie w świecie Vatanów. E-książka dostępna będzie we wszystkich formatach: EPUB, MOBI, PDF. Będziecie mogli zarówno kupić ją w Google Books jak i wypożyczyć w abonamencie na Legimi. Liczę, że dzięki temu będziecie chcieli przeczytać ją na każdym urządzeniu (czytniku, tablecie czy na smartfonie). Na moim kindle okładka Vatanów wygląda obłędnie!

ebook-fantasy-premiera

Recenzje ebooka fantasy powoli zaczęły się pojawiać

Najdociekliwsi z Was mogli zauważyć już pierwsze recenzje. Ebooki trafiły przed miesiącem do recenzentów, przedpremierowych opinii o moim tytule zobaczycie niedługo jeszcze więcej. Wejdźcie na Lubimy Czytać, aby zapoznać się ze szczegółami. Tylko uważajcie na spojlery 😛

Na Instagramie uchyliłem rąbka tajemnicy zestawu recenzenckiego. Zanim książka zostanie wydana każdy z was będzie mógł jeszcze zdobyć upragniony plik z premierowym ebookiem. Szykują się konkursy w których będzie do wygrania zestaw niespodzianka, a także powieść, oczywiście do pobrania w formacie elektronicznym.

Dlaczego wolę ebooki fantasy od książki papierowej?

Wielu z was może zastanawiać się, dlaczego moja fantastyka nie pojawi się w druku. Jestem wielkim zwolennikiem ebooków, ponieważ dają wielkie możliwości, zwłaszcza autorom nie posiadającym wydawnictwa. W przyszłości planuję aby historia Madeleine została opowiedziana przez nią samą: chcę wydać Vatanów w formie audiobooka. Liczę, że uda się to zrobić jeszcze przed drugim tomem serii, który już powoli powstaje! Autorzy często boją się gdy nie wydają książki w formie tradycyjnej. Mam nadzieję, że przeleję na Was trochę mojej ebookowej pasji i przeżyjecie fantastyczną historię pełną magii i grozy razem ze mną.

Gdzie dowiecie się więcej o tomie 1 ebooka?

Aby dowiedzieć się więcej o powieści fantasy mojego autorstwa sprawdźcie stronę główną. To oficjalne miejsce promujące powieść. Polecam także strony internetowe patronów medialnych online: portal fantastyki Ostatniej Tawerny oraz Instagram 2601BOOKWORM1989 – zwłaszcza na tydzień przed premierą!