Na czas zwrotu produktu masz 14 dni. Jeśli od zakupu minęło 14 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu ani wymiany. Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi również znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Kilka rodzajów towarów nie podlega zwrotowi: w szczególności są to książki oraz inne produkty posiadające personalizację wykonaną na prośbę kupującego tj. np. imienną, personalizowaną dedykację.

Aby zrealizować zwrot, wymagamy wysłania w wyżej wymienionym terminie mailowo na adres autor@chwalinskis.pl formularza odstąpienia od Umowy Sprzedaży. Realizujemy jedynie zwroty produktów kupionych przez stronę chwalinskis.pl Towary pochodzące z dystrybucji należy zwracać w sklepie w którym zostały one zakupione.

Istnieją pewne sytuacje, w których nie są przyznawane zwroty:

  • Książka z widocznymi śladami użytkowania
  • Wszelkie przedmioty, które nie są w oryginalnym stanie, są uszkodzone lub brakuje w nich części z przyczyn innych niż w naszej winy.

Zwroty

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy wiadomość e-mail z powiadomieniem o otrzymaniu zwróconego przedmiotu. Powiadomimy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.

Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, zostanie on przetworzony, a środki zostaną automatycznie zwócone pierwotną metodą płatności w ciągu 14 dni.

Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres: Szymon Chwaliński, ul. Leśna 10, 55-100 Kobylice.

Użytkownik będzie odpowiedzialny za pokrycie kosztów wysyłki związanych ze zwrotem produktu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.